Nemluv o tom co děláš, nevíš kdo tě poslouchá!

Sliby chyby 27.03.2009 v 19:00

29. března 2009 v 12:46 | klm007 |  Divadlo pod Palmovkou
Na předposlední představení jsem se vypravil s přáteli, což byl ten hlavní důvod návštěvy. Už jsem jej jednou viděl a nabyl jsem dojmu, že "bylo dobré, ale jednou stačilo". Jaké však bylo mé překvapení, když jsem se tentokrát po celou dobu výborně bavil. Je tedy fakt, že kdyby inscenátoři vyškrtli hudební čísla, byla by z toho docela dobrá svižná konverzační komedie. Nejde o herce, kteří zpívají spíše činoherně, než muzikálově, ale rozhodně příjemně, ale spíše o to, co zpívají. Překlad písňových textů je velmi kostrbatý a v mnohých případech postrádá tu správnou rytmiku.

Radek Zima v hlavní roli, je velmi příjemný. V rolích "troubů" je jako doma. A s Hanou Seidlovou vytvářejí úžasné kreace, neboť "Sova pálená, erotice vzdálená", je bezkonkurenční. Ostatní postavy jsou dost upozaděné, včetně Barbory Valentové, která hraje hlavní ženskou roli.

Ovšem je jedno místo, kde se to kvantum malých postaviček projeví. Je to vánoční večírek. Něco tak realistického jsem už dlouho neviděl. Každý kdo někdy byl na firemním večírku, se musel bavit. Skvělé, dokonalé a neskutečně vtipné!

Víc nemá cenu něco psát. Zbývá už jen jedno představení a tak co víc dodat. Byla to velmi dobrá herecká příležitost pro Radka Zimu. Hraní je nejlepší trénink a tohle byla i dobrá přípravka pro nějakou tu příští nabídku na pravý muzikál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama