Nemluv o tom co děláš, nevíš kdo tě poslouchá!

Černé mléko 26.4.2009 v 19:30

16. května 2009 v 22:47 | klm.007 |  Divadlo v Celetné
Opět na Černém mléku. Musím říct, že už jsem dlouho nebyl z něčeho tak nadšený. Tentokrát jsem vzal s sebou i přátele. Jedné kamarádce sice přišly velmi nestravitelné vulgarismy - dosud se s nimi v divadle nesetkala, nicméně uznala, že v této hře jsou na správném místě a bez nich by to nebylo ono. Další kamarádka byla nadšená s kostýmů, neboť byla u své kamarádky na venkově, kdesi na Ukrajině a všichni obyvatelé tam chodí stejně oblékaní. Prostě opět je třeba vychválit až do nebes Vladimíru Fomínovou, neboť ta je za ty skvělé kostýmy odpovědná.

Myslím, že tato hra se stane za několik desítek let ruskou národní hrou, stejně jako jsou Hráči či Revizor. Tím, že autor nemá slitování se svými postavami - kdy "nevyměkne" pod tlakem povinného šťastného konce, dostávají postavy a celá hra velmi realistický základ, který herci bravurně rozvíjejí. Lucie Žáčková a Marek Němec jsou tak dokonale realističtí, že jim to snad autor psal přímo na tělo.

Opět a stále doporučuji všem svým známým, dělám kampaň v práci a i vy čtenáři tohoto příspěvku, neváhejte a utíkejte do Celetné, protože tohle představení opravdu musíte vidět.

P.S. Zájem asi bude velký, protože od poslední návštěvy ve vlakové čekárně, ve které je proměněno jeviště i hlediště přibyla jedna řada. A opět bylo vyprodáno!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama